Paradigma Yapı Işıklı Gergi Tavan Sistemleri

Altın Varak Tavan Dekorasyon

İstanbul Altın Varak Dekorasyon

İstanbul altın varak ustası – Tüm istanbul ilçelerinde evlerinize ve iş yerlerinize katmak istediğiniz dekoru bizimle yakalamaya ne dersiniz. Altın varak tavan, Altın varak dekor ve alçı malzemesinden olan kartonpiyer, stropiyer işlerinize Kadıköy altın varak ustası ile istediğiniz dekoru uygulayarak yaşam alanlarınıza saray tarzında zenginlik katabilirsiniz.

Altın varak uygulamasında mekan içi tasarım çok önemli olup bir bütün olarak görüntü oluşmalı. Ezber yada rastgele gelişi güzel yapılan ALTIN VARAK uygulaması sizi itibarsız bırakır.

İç dekorasyonlarda yapılan ALTIN VARAK korunması, güzel ve gösterişli kalması için altın varak kimyasal her şeyden korumalıyız. Temizliğinde ise klor ve bileşenleri (çamaşır suyu), Sentetik boya çözücüleri ( tiner ) kaçınmalıdır. Sadece yumuşak bezi sabunlu su ile nemlendirip hafifçe silmeliyiz. Sadece istanbul içi değil uygun projeler için istanbul dışındaki şehirlere de gidebiliriz.

istanbul altın varak ustası, istanbul saray tavan, istanbul altın varak fiyatları, istanbul alın tavan, istanbul varak işleme işleriniz itina ile yapılmaktadır.

Whatsapp Hemen Ara